Emm's diaries

Smiling,please.

21. listopadu 2013 v 12:20 | Emm
Čaaoo lidi :) Takže po delší době trochu mých žvástů. A nějaké ty plány na víkend. Asi začnu tím,že jsem dneska měla zápočet z ošetřovatelství v neonatologii. Jelikož jsem byla o víkendu,fakt hodně líná. Podívala jsem se na to až včera a je fakt,že jsem v knížkách seděla více méně od 10:00 do 21:00 s hodinovou přestávkou,co jsem večeřela a skočila na blog.A pak s krátkými přestávkami na wc,mobil a podobně. Noo a dopadlo to tak,že jsem si vylosovala otázku Nozokomiální infekce (kterou jsem fakt chtěla) a mluvila jsem jen 2 minuty a pak mě učitelka stopla a řekla za A :) páni. No nebyl to sice klasifikovaný zápočet,ale ona si ty známky psala k sobě a v příštím semestru se podle toho bude orientovat :) No ale po pravdě jsem jí to chtěla říct daleko víc. Nesnáším,když něco vím a nemůžu o tom mluvit. Ale tak jsem nadšená z toho že mám za A. Fakt jsem tam šla s pocitem že nic nevím :D


Další věc je,že mě už 2 dny trápí mužská smrtelná nemoc a to rýma. Od rána do večera smrkám a kýchám a to že jsem už posmrkala několik tuctů kapesníku je na nic. Ale co nejsem chlap. Já to zvládám :)
After having smelled all the perfumes at the airport duty free

Nyní si jdu udělat oběd,mám děsný hlad. Ale v průběhu dneška se tu ještě ukážu. Kromě toho musím dosledovat aktuální díly seriálů.... O víkendu jsem totiž na brigádě a opravdu bych to nestíhala.Budu totiž od rána do večera na zimáku. Pátek (13-19:00), Sobota (11:00-19:00) a neděle (10:00-16:00) Takže obíhat budu až večer :)Nestíhám!

26. října 2013 v 17:11 | Emm
Ahojky zlatka :) Vím,že jsem tady dlouhou dobu nebyla,ale škola mi dává hodně zabrat,už jen kvůli tomu,že naší třídu většina na škole nesnáší. A já s tím nemůžu nic dělat a je to vyčerpávající,většinou spím už v 8 hodin večer,ne-li dřív. Musím se hodně učit,protože více méně vysoká je o samostudiu A u nás ve škole se holky učí jen na zkouškové,a to je až v lednu takže ted nic nedělají.... A já nechci patřit k těm blbým a chci v životě něco dokázat. Nejsem ve škole jen proto abych nemusela pracovat. CHCI BÝT DOBRÁ VE SVÉM OBORU!


Konečně mám nějaké volno,ale že bych si odpočala to zas ne,opět sedím v knížkách,protože na naší skvělé škole... se učíme to co jsme se měli učit v prváku a prostě z jedného přednesené hodiny to asi vědět nebudu :D Proto se omlouvám,že vás neobíhám. Novinek stejně moc není :)


Nazávěr bych chtěla říct,že jsem poslední nejnovější díl TVD úplně probrečela, Ta scéna mezi stefanem a Elenou mě nenechala chladnou. Takové ty zimomriavky ♥ Bože a to rozloučení s Bonnie jsem řvala jako malá. Naprosto doporučuju.
Navíc jsem začala sledovat nový seriál witches of east end,který zatím vypadá velmi zajímavě :)

Bad TIME!!

10. října 2013 v 19:56 | Emm
O tom,že nestíhám kvůli škole jsem vám psala nedávno. JE to hrozná zabijárna ...časově náročný rozvrh s tím dojížděním...prostě jsem od rána do večera ve škole. A je to vážně vyčerpávající.

Do toho jsem dneska ztratila svůj oblíbený přívěšek hokejisty a opravdu mě to zasáhlo,milovala jsem ho! Musím sehnat ten samý.
Nejhorší ze všeho fakt je,že už mě minimmálně týden strašně bolí nohy. Je to šílená bolest, Když jdu pomalu tak je to vp ohodě,ale jakmile nestíhám autobus a musím rychle běžet a nebo rychle jít tak to po pár mětrech začne a já nemůžu chodit. Dneska jsem měla prostě problém dojít do školy a pak zase zpátky na autobus. Chtělo se mi brečet. A doma jsem se i rozbrečela. Podle všech příznaků to vypadá na Zánět okostnice holenních kostí. Většinou to mají běžci,co ještě nezvládli techniku běhání. Ale já jsem prostě ve stresu,časově nestíhám a zápřah na nohy mám velký. Zítra jdu k doktorce... protože se to nedá vydržet. Mám sice strach,ale snad to bude dobré :) Věřím že nějaké ATB či analgetia to zpraví :D :)
P.S. Nakonec jsem tam nešla,možná strach,ale řekla jsem si že zkusím odpočívat a brát MG, když to nepomůže půjdu příští pátek :)

Tired!

8. října 2013 v 19:29 | Emm
Kdo by řekl,že po praxi příjde ještě větší možnost únavy než byla. Ve škole jsem teprve 2 dny a už jsem naprosto KO. Dneska ode mně už nic nečekejte. Do školy jsem jela 5:20 a přijela v 18:10. A to jsme jeli v kuse od 7:00-17:10 ...blázinec ta škola....
zítra je to trochu volnější,ale stejně. Affs zítra vás oběhnu,slibuju :* Ted už jen můžu říct Dobrou.


Jinak doporučuji si přečíst knížku BYLA JSEM OTROKYNÍ od Mende Nazer.
 
 

Reklama