CHALLENGE

Charmed Challenge,Day 10.

24. listopadu 2013 v 11:22 | Emm
A i dneska jsem na zimním stadionu :D Hold brigáda. Ale je mi strašná kosa za ty 3 dny :D

Day 10 - TVOJE NEJOBLIBENĚJŠÍ HLÁŠKA?
Haha. Tak tady bych mohla perlit hlášky z rukávu,který právě na sobě nemám :D Mám hodně oblíbených hlášek,ale mezi mé nejoblibenější patří právě tyhle:

Phoebe: Udělala jsem něco hrozného.
Piper: Co?
Phoebe: Vyspala jsem se se šéfem.
Piper: S Jasonem?
Phoebe: Ne, s Elis! Jasně že s Jasonem.

Piper: Jediná Halliwellová, která má radá zemětřesení.
Prue: Nemám je ráda, ale taky neběhám nahá po domě volajíc: "Jde nám o život!"
Phoebe: Ok, ale nepřeháněj, měla jsem na sobě papuče.

Charmed Challenge,Day 9.

23. listopadu 2013 v 17:59 | Emm
Dneska jsem opět na zimáku,takže aspoň challenge.

Day 9 - TVŮJ NEJMÉNĚ OBLÍBENÝ PÁR?
Upřímně,tak asi Piper a Dan,není to kvůli tomu,že bych Dana neměla vůbec ráda,mám,Piper a Leo, jdou prostě k sobě a když si představím,co všechno spolu prožili a "přežili" tak je to pravá láska. Dále se mi třeba nelíbila Paige s Richardem v 6.sérii. Prue s Jackem v 2.sérii. Nebo třeba Phoebe s Drakem v 7.sérii. Je toho prostě víc.Charmed Challenge,Day 8.

22. listopadu 2013 v 11:59 | Emm
Dneska mám trochu fofr,vůbec nevím,jestli něco přidám kromě téhle Challenge,protože je jediná přednastavená. Dneska jsem ve škole od 8-12:00,pak rychle jedu domů a ve 13:00 musím na brigádu,kde budu až do 7. A že domů přijedu 12:55 pokud bude vše bez problému :D takže budu tak tak stíhat,ale teď k Challenge.

Day 8 - NEJOBLIBENĚJŠÍ PÁR?
Noo,tak tady jsem na vážkách. Miluju Phoebe a Cola,ale jelikož jsem je už zvolila jako nejoblibenější postavy,tak zvolím Phoebe s Coopem. Protože Coop je zatraceně sexy. A Phoebe je proti němu rozotomile malá (Asi jak já :D ) Sice spolu toho zažili málo,ale šlo vidět,že se fakt mají rádi. Navícuž v díle 3x04 Halloween sester Halliwellových vyšlo,že její láska bude začínat na "C" :) Cole nebo Coop? :P


Charmed Challenge,Day 7.

21. listopadu 2013 v 8:59 | Emm
A jdem na dnešní výzvu s Charmed. N.7. :) Páni už to píšu týden. Tak to teda hledím.

Day 7 - TVŮJ NEJOBLIBENĚJŠÍ DÍL?
1x01-8x22 :D Néé tak kdybych opravdu měla vybrat jen jeden,tak bych to nedokázala. V každém díle je NĚCO, co mě bavilo. miluju speciální halloweenské díly, miluju díly,kdy se čarodějky v něco změnily (Wendigo, Banshee, Mořská panna...), miluju díly,kdy se cestovalo časem,miluju díly,kde byla svatba. Takže opravdu nedokážu vybrat jeden,protože v každé sérii byla minimálně půlka dílů,která mě fakt bavila. Ale kdybych měla vybrat top 5,tak asi následující.
2x02 Výčitky svědomí
2x14 hrozba z minulosti
2x18 Démon filmového plátna
5x12 Sté narozeniny
6x18 Pavoučí démonka


Vážně kdybych,ale mohla tak tady vypíšu 50 epizod a ani nemrknu.

Charmed Challenge,Day 6.

20. listopadu 2013 v 11:59 | Emm
Ještě že už je středa,ve škole mě to nějak nebaví a víkend budu na zimáku pátek,sobota i neděle. Né že by mi to vadilo,ale asi zmrznu :D O tom,ale později. Teď jdem na dnešní téma v charmed výzvě.

Day 6 - TVOJE NEJMÍŇ OBLÍBENÁ MUŽSKÁ POSTAVA?
Koho napsat, z chlapů mi nikdo více méně nevadil. Jasně můžu napsat některého z démonů,ale na co by mi to bylo že :D Kdybych si měla vybrat,tak se vrátím zpátky do 2.série ( ikdyž patří k mým oblíbeným), tak jsem tam prostě neměla ráda Dana. Jako je hodný,je pěkný,je fajn. Ale vůbec mi k Piper nešel. Přirovnala bych to asi k tomu,že kdyby chodil semnou, byla bych "jako v kleci" je pro mě moc dokonalý. :D

Charmed Challenge,Day 5.

19. listopadu 2013 v 14:59 | Emm
A máme tady další den s Challenge of Charmed. Už jsem se dostala na 5.otázku. Většinou mě vše baví jen pár dní,ale tohle chci vážně dodělat. Co říct jdem hned na uterní téma.

Day 5 - TVOJE NEJMÍŇ OBLÍBENÁ ŽENSKÁ POSTAVA?
Určitě nebudu jediná,když řeknu jediné jméno CHRISTY JENKINS, potom co se objevila v 8.sérii a byla proti sestrám,tak jsem jí neměla prostě ráda. Naočkovaná od triády a myslela jsi,že je nejlepší mě fakt děsně štvala :D A to,že dokázala tak hodně otočit Billie. Mě vážně mrzelo. Ještě,že to skončilo,tak jak skončiloCharmed Challenge,Day 4.

18. listopadu 2013 v 11:59 | Emm
Jelikož v 30.denní výzvě bylo 31.bodů tak jsem se rozhodla spojit tyto dva dohromady.Aby výsledné čísl obylo opravdu 30.

Day 4 - Nejoblibenější ženská a mužská postava?
Jednoznačně Phoebe,co se týká ženské postavy. Když začali být čarodějky hit a já byla malá holka,no mohlo mi být maximálně něco málo kolem 10. Tak jsme si samozřejmě hráli na čarodějky. Moje kámošky chtěly být samozřejmě Piper,Prue protože měly aktivní moc. A ikdyž na mě "zbyla" Phoebe, měla jsem jí nejraději ( joo zní to komicky,když na to teď vzpomínám.) Ale od té doby je Phoebe a i Alyssa Milano moje nejoblibenější herečka.

A co se týká mužské postavy? Tak to jsem vážně musela přemýšlet. Měla jsem hrozně ráda Andyho,když umřel musela jsem najít novou oběť. Pak jsem chtěla zvolit Jasona Deana (Eric Dane),ale upřímně jsem nenašla žádnou vhodnou animaci ze seriálu,tak jsem uvolnila toto jméno pro Cola Turnera. Velká láska Phoebe Halliwellové a ikdyž to nebyl nějaký velký klaďas,tak měl Phoebe fakt rád. A má krásný úsměv. :)

Charmed Challenge,Day 3.

17. listopadu 2013 v 9:59 | Emm
S Dalším dnem další charmedská výzva.

Day 3 - CO TI NEJVÍC CHYBÍ Z ČARODĚJEK?
Upřímně? Všechno. Nejvíc mě asi mzí,že to skončilo tak brzo. Jasně 8. sérií stačí. Co by pak vymýšleli,když sestry zničily tolik zla a démonů. Ale prostě určitě je to ta 9.série o které se tolik mluvilo. Je fakt,že kdyby tam už nebyla hlavní trojsíla čarodějek Phoebe,Paige a Piper,tak by mě to asi tolik nebavilo. Ale určitě mi chybí nové díly,šťastné konce na konci každého dílu, a hlavně ten sourozenecký vztah sester.


Charmed Challenge,Day 2.

16. listopadu 2013 v 11:59 | Emm
A další Charmed Challenge :) Článek je přednastavený,z důvodu,že jsem dneska celý den na zimáku.

Day 2 - TVOJE NEJMÍŇ OBLÍBENÁ SÉRIE?
- V minulé Challenge jsem opravdu nevěděla,kterou sérii mám vybrat,v této otázce mám však docela jasno. Nejmíň oblíbená je pro mě 6.série. Nevím proč,ale z této série jsem nebyla nikdy nadšená. Prvn íšok byl,když jsem jí viděla poprvé krátké vlasy Phoebe. Vůbec se mi ze začátku nelíbila. Na konci už to bylo lepší,když jí trochu dorostly,ale stejně. Vše se prostě točilo o záchraně Wyatta. Abych ale úplně nekřivdila,pár oblíbených dílu tady mám :)

Charmed Challenge,Day 1.

15. listopadu 2013 v 13:14 | Emm
Na tumblru jsem našla 30 denní výzvu s Charmed. Charmed byl,je a bude můj nejoblibenější seriál. Viděla jsem ho snad 1000krát :D A momentálně opět sleduju na DVD a jsou prostě luxusní a proto jsem se rozhodla,tuhle výzvu splnit. Nebudu psát dlouho sáhlé příběhy a tady je první.

Day 1 - TVOJE OBLÍBENÁ SÉRIE?
- Tady se mi těžko vybírá :D Miluju celý ten seriál,ale kdybych si měla vybrat jen jedinou,byla by to asi 5.série. Mám tady nejvíc oblíbených dílů - Malá mořská čarodějka, A pak žili šťastně, trable s múmií, sté narozeniny, Jak je důležité míti Phoebe, bitva s titány a nebo třeba Dobrou noc. Je tam prostě plno důležitých momentů jako narození Wyatta nebo smrt Cola či příchod Chrise. Navíc holky už jsou zkušené čarodějky,takže asi proto 5. Série. Nicméně kdybych měla vyhlásit první tří místa tak ještě 2. a 4.série :)
 
 

Reklama